22 فوریه 2020
فوریه 22, 2020

جراحی بینی فانتزی

0 دیدگاه

جراحی بینی فانتزی

در جراحی بینی فانتزی ، جراح قوس زیبایی در پل بینی ایجاد کرده و نوک بینی سربالا خواهد بود. این جراحی تنها به روی بینی های زنانه انجام می شود و برای آقایان صورت نمی گیرد. چرا که بر اساس استاندارد های جهانی فانتزی شدن بینی آقایان تناسبات صورتشان را بهم ریخته و چهره آن ها را از حالت طبیعی خارج می سازد. همچنین از جذابیت های صورت مردانه کاسته خواهد شد. ( جراح بینی در بندرعباس )

نکته قابل توجه در جراحی بینی فانتزی این است که این جراحی تنها به روی بینی های استخوانی صورت می گیرد و انجام آن به روی بینی های گوشتی امکان پذیر نیست. چرا که بینی های گوشتی از پوست ضخیمی برخوردار هستند و همین امر موجب می شود تا فرم نهایی و ظرافت دست جراح به خوبی قابل مشاهده نباشد.

افرادی که قصد انجام جراحی بینی فانتزی را دارند باید بدانند که این جراحی پر ریسک است ؛ در واقع باید برای انجام این جراحی انتظار معقولی از جراح بینی خود داشته باشند. به عنوان مثال در صورتی که بینی بیش از حد کوچک یا سربالا شود ، علاوه بر اینکه تناسب صورت را بهم می ریزد ، می تواند منجر به بروز مشکلات تنفسی نیز شود. حتی ممکن است ایراد بینی به حدی باشد که بیمار مجبور به انجام جراحی بینی ترمیمی گردد که هم سخت تر است و هم هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

با این وجود در صورتی که بیمار انتظار معقولی از جراحی بینی خود داشته باشد و همچنین جراح بینی خوب و با تجربه ای برای خود برگزیند ، بهترین نتایج حاصل شده و بیمار از نتیجه جراحی خود احساس رضایت خواهد داشت.

در بینی فانتزی فاصله نوک بینی تا لب حدود 100 الی 105 درجه می باشد.

کاندیدای مناسب برای جراحی بینی فانتزی
همانطور که گفته شد ، تنها خانم ها کاندیدای مناسبی برای این جراحی هستند.
افرادی که انتظار معقولی از فانتزی شدن بینی خود دارند.
افرادی که از سلامت جسمانی و روانی برخوردارند.
افرادی که طی یک سال گذشته جراحی سنگین و خاصی نداشته اند.
افرادی که از بینی استخوانی برخوردارند.
همچنین جراحی بینی فانتزی در افرادی که از صورت های گرد تری برخوردارند نیز می تواند به کشیده تر به نظر رسیدن صورتشان کمک کند.
جراحی بینی فانتزی
جراحی بینی فانتزی

سن مناسب برای انجام جراحی بینی فانتزی
انجام این جراحی محدودیت سنی نداشته اما بهتر است پس از سن 18 سالگی که رشد بافت بینی به اتمام رسیده نسبت به انجام آن اقدام نمود.

هزینه جراحی بینی فانتزی
هزینه این جراحی به عوامل و فاکتور های مختلفی همچون میزان ایرادات بینی و دستمزد جراح بینی بستگی دارد که پس از معاینه توسط ایشان مشخص خواهد شد.