06 سپتامبر 2020
سپتامبر 6, 2020

جراح بینی اصفهان

0 دیدگاه

جراح بینی اصفهان

جراح بینی اصفهان : بر اساس استاندارد های زیبایی ، بینی به دلیل قرارگیری در مرکز صورت ، تاثیر چشمگیری در زیبایی چهره داشته و با داشتن کوچک ترین ایراد ، سایر اجزای صورت را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به همین جهت زمانی که با انجام جراحی ایرادات بینی برطرف می شوند ، میان بینی و سایر اجزای صورت تعادل و تناسب ایجاد خواهد شد؛ در نتیجه زیبایی صورت افزایش یافته و اعتماد به نفس افراد بیشتر می شود.

اما مهم ترین نکته در انجام جراحی بینی ، انتخاب بهترین جراح بینی است. این انتخاب از این جهت که تاثیر مستقیم در نتیجه جراحی بینی دارد حائز اهیمت می باشد؛ بنابراین افرادی که قصد انجام رینوپلاستی را دارند باید زمان کافی برای تحقیق درباره جراح بینی خوب صرف کنند تا جراحی بدون عوارضی را داشته باشند و نتیجه ایده آل و زیبا از عمل خود کسب کنند.

متاسفانه در مواردی که بیماران در انتخاب جراح بینی خود عجله داشته اند ، دچار عوارض جانبی همچون مشکلات تنفسی شده اند یا به دلیل اینکه از فرم بینی خود احساس رضایت نداشتند ، اقدام به جراحی بینی ترمیمی نموده اند. اما جراحی بینی پیچیدگی بیشتری نسبت به جراحی بینی اولیه داشته و بیمار باید هزینه بیشتری بپردازد.

خانم دکتر فهیمه بیاتی ، متخصص گوش و حلق و بینی و یکی از بهترین جراحان بینی اصفهان ، با بیش از ده سال سابقه درخشان در زمینه جراحی بینی ، بهترین نتایج را برای بیماران خود به ارمغان آورده اند. شما می توانید از طریق مراجعه به گالری تصاویر سایت یا صفحه اینستاگرام نمونه کار های ایشان را مشاهده بفرمایید.
نحوه انتخاب جراح بینی اصفهان
یکی از راحت ترین روش ها برای انتخاب جراح بینی خود ، جستجو در اینترنت و موتور های جستجو است. با این کار می توانید لیستی از جراحان بینی خوب را تهیه کنید.

سپس به سایت هر یک مراجعه کرده و نمونه کار های ایشان را مشاهده کنید. همچنین رزومه و میزان تحصیلاتشان را مورد بررسی قرار دهید.

مراجعه حضوری به مطب ، یکی از موثر ترین روش هایی است که به شما در انتخاب جراح بینی خوب کمک می کند. با حضور در مطب می توانید با بیمارانی که برای معاینه پس از عمل در مطب حضور دارند هم کلام شوید و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

هزینه جراحی بینی در اصفهان
معمولا هزینه رینوپلاستی در هر شهر مختلف است. برای محاسبه نهایی هزینه جراحی بینی باید دستمزد جراح را نیز در نظر بگیرید. جراح بینی پس از معاینه و تشخیص میزان ایرادات بینی شما هزینه نهایی را اعلام خواهد کرد.