09 مارس 2020
مارس 9, 2020

بهترین جراح بینی تهران

0 دیدگاه

بهترین جراح بینی تهران

بهترین جراح بینی تهران : امروزه تهران به عنوان پایتخت کشور ، مرکز مراجعه بیماران و زیباجویان فراوانی از کل کشور گردیده است. در این میان برخی افراد که صرفا به دنبال منافع مالی می باشند، در صدد سودجویی از عزیزانی هستند که با هدف دریافت خدمات بهینه به تهران مراجعه نمودند. ( متخصص جراحی زیبایی بینی )

زیرا علاوه بر اینکه تهران مرکز تجمع بهترین جراح ها است ، مرکز تجمع عده ای سودجو هم می باشد.
در واقع میزان تجربه جراح از نتایجی که از جراحی ها کسب نموده مشخص می باشد و آمار شکست های درمانی یک جراح بینی با تجربه، کمترین میزان ممکن می باشد.
اگرچه اینطور هم نیست که بهترین جراحان بینی در سراسر ایران و حتی جهان هیچ خطایی نداشته باشند اما نکته قابل توجه این است که بیماران، تحت تاثیر افرادی که با بازاریابی و بعضا با قیمت های بسیار پایین قصد فریب دادن آن ها را دارند، قرار نگیرند.

توجه داشته باشید که تمام این ها یک شوی تبلیغاتی بوده و ممکن است حتی جراح از تجربه کافی برخوردار نباشد. بنابراین برای انتخاب بهترین جراح بینی به اندازه کافی زمان گذاشته و به خوبی تحقیق نمایید.
همچنین یقین حاصل کنید که در مراکز معتبر و توسط خود پزشک معرفی شده تحت عمل جراحی قرار می گیرید.

نکته :

نکته قابل توجه درباره بهترین جراح بینی این است که یک پزشک خوب باید مسوولیت پذیرباشد و تا حصول نتیجه در کنار بیمار قرار گیرد.
خوشبختانه دکتر سید محمد لاجوردی دارای بورد تخصصی گوش حلق بینی و جراحی سر و گردن بوده و مدت هاست به عنوان مرکزی جهت درمان بیماران کاندید جراحی های زیبایی بینی ، پلک ، گوش ، صورت ، آندوسکوپی سینوس و جراحی لوزه بزرگسال ، در خدمت هموطنان تهرانی و سایر شهرستان ها می باشد تا دردی را از آلام این عزیزان
درمان نماید.

همچنین جراحی های جناب دکتر لاجوردی در بهترین کلینیک و بیمارستان های شمال شهر تهران صورت می گیرد و همه این ها این نتیجه را در ذهن بیماران ایجاد نموده که ایشان یکی از بهترین جراحان بینی و به طور کلی پلاستیک صورت تهران و حتی ایران می باشند.