28 سپتامبر 2020
سپتامبر 28, 2020

تحصیل در کانادا

0 دیدگاه

تحصیل در کانادا

کشور کانادا با ۳ منطقه و ۱۰ استان دارای ۳۴ میلیون نفر جمعیت میباشد که توسط دولت مرکزی فدرال اداره میشود. برای دریافت اقامت دائم کانادا می توان از روش های متفاوتی از قبیل:

– اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و کارآفرینی

– اخذ اقامت از طریق نیروهای متخصص کار

– اخذ اقامت از طریق خوداشتغالی هنرمندان و ورزشکاران

– اخذ اقامت از طریق اسپانسرشیپ همسر و فرزندان

– اقامت از طریق دریافت ویزای دانش آموزی با اخذ پذیرش از مدارس کانادا

– اقامت از طریق دریافت ویزای دانشجویی با اخذ پذیرش از کالج های کانادا

– اقامت از طریق دریافت ویزای دانشجویی با اخذ پذیرش از دانشگاه های کانادا

-و … اقدام کرد .

تحصیل در کانادا,اقامت در کانادا,اقامت دائم کانادا
تحصیل در کانادا

اقامت از طریق تحصیل در کانادا یکی از مطمئن ترین و پرطرفدارترین روش ها ؛

سیستم آموزشی کانادا یکی از برترین های این زمینه در دنیاست و بسیاری از مدارس و دانشگاه های معتبر را در خود جای داده است که بواسطه ی سطح بالای آموزش در این کشور ، به این مدارج رسیده اند.

در مسیر دریافت پذیرش از مراکز آموزشی کانادا باید متوجه ویژگی های مهم یک مؤسسه مهاجرتی مناسب باشید.

تحصیل در کانادا,اقامت در کانادا,اقامت دائم کانادا
اقامت در کانادا

مؤسسات حرفه ای مهاجرتی دارای خصوصیاتی چون ؛

– دریافت هزینه خدمات مناسب و منصفانه

– دسترسی آسان از طریق دفاتر رسمی ایران و کانادا

– همکاری با مشاوران و موکلان حرفه ای و رسمی مهاجرت

– همکاری با مشاوران حرفه ای تحصیلی

– همکاری و تعامل با برترین مدارس ، کالج ها و دانشگاه های کانادا

– ارائه مشاوره های تخصصی قبل از اقدام

و … میباشد .

گروه بین المللی Novastar Canada افتخار دارد با بهره گیری از همکاری بهترین مشاوران رسمی مهاجرت و تحصیلی کانادا از اقدام اولیه برای دریافت اقامت کانادا از طریق سرمایه گذاری، نیروی متخصص، کارآفرینی، اسپانسرشیپ والدین و فرزندان، اخذ پذیرش و ویزای تحصیلی برای مدارس، کالج و دانشگاه های برتر کانادا، دریافت ویزای مولتی پنج ساله، تا ورود شما به کاناداو حتی پس از آن در خدمت مشتریان محترم باشد.

این گروه ایجاد حس اعتماد و امنیت برای مشتری و سرعت و دقت در ارائه خدمات مطابق با آخرین قوانین و مقررات اداره مهاجرت به کانادا را سر لوحه کار خود قرار داده ‌و مفتخر است به پشتوانه مشتریان وفادار خود همراه همیشگی آنان در تحقق اهداف و تعبیر رویاهای شیرین آنان باشد.

تحصیل در کانادا,اقامت در کانادا,اقامت دائم کانادا
اخذ اقامت کانادا

گروه بین المللی NovaStar Canada با دارا بودن دفاتر رسمی در کانادا و ایران و با بهره گیری از بهترین مشاوران رسمی مهاجرت و تحصیلی و همچنین همکاری نزدیک و حرفه ای با بهترین مدارس ، کالج و دانشگاه های دولتی و خصوصی آمادگی دارد تا با ارائه مشاوره و انجام خدمات تخصصی، موکلین خود را در دریافت انواع ویزای کانادا وپذیرش تحصیلی از مدارس و، کالج و دانشگاه های کانادا یاری نماید. پنج دپارتمان تخصصی مهاجرت و ویزا ، امور تحصیلی ، تورهای آموزشی و تفری ، امور تجاری و خدمات تازه واردین به کانادا وظیفه ارائه مشاوره و انجام خدمات به موکلین را عهده دار بوده و از افدام اولیه تا زمان حضور آنها در کانادا همراه هشان خواهند بود.

ما ادعا نداریم که بهترینیم، ولی ایمان داریم مهارت و تخصص و تجارب ارزشمند مشاوران رسمی و ثبت شده مهاجرت و تحصیلی گروه ما می توانند شما را در رسیدن به اهدافتان در زمینه مهاجرت و تحصیل در کانادا کمک و یاری نمایند.

صداقت در ارائه مشاوره های قبل از اقدام، تجارب موفق و آشنایی کامل مشاوران رسمی ما با قوانین مهاجرت و انواع ویزاهای موقت کانادا تنها بخشی از ویژگیهای متمایز گروه بین المللی NovaStar Canada می باشد که شما می توانید با تکیه بر آنها با خاطری آسوده ما را به عنوان مشاور خود انتخاب کنید.

تحصیل در کانادا,اقامت در کانادا,اقامت دائم کانادا
دریافت اقامت دائم کانادا