17 مه 2020
می 17, 2020

تزریق ژل صورت

0 دیدگاه

تزریق ژل صورت چیست ؟

تزریق ژل : فیلر یا ژل ، ماده ای ژلاتینی متشکل از اسید هیالورونیک ( اسید هیالورونیک ، ماده ای طبیعی بوده که سبب هیدراته شدن پوست شده و در پوست انسان نیز یافت می شود. ) است ، که به منظور جوانسازی ، به زیر پوست تزریق می گردد. ( متخصص پوست اهواز )

در اثر افزایش سن و کاهش کلاژن پوست ، شاهد بروز چین و چروک های ظریف و فرو رفته بسیاری بر روی پوست خواهیم بود ؛ بهترین راه حل جهت رفع چین و چروک های عمیق ، همانند خط خنده انجام تزريق ژل می باشد.

جوانسازی پوست به روش تزريق ژل ، به علت مزایای بسیار زیاد و مقرون به صرفه بودن مورد توجه بسیاری از افراد اعم از زن و مرد قرار گرفته و محبوبیت بسیاری یافته است.

کاربرد تزريق ژل
رفع چین و چروک های ظریف و عمیق پوست
افزایش حجم برخی نواحی همچون لب ، گونه
پر کردن فرورفتگی های ناشی از اسکار
زاویه سازی صورت
کاهش تیرگی زیر چشم
مزایای تزریق ژل

از مزایای تزريق ژل ، می توانیم به توانایی درمان همزمان چند ناحیه ، عدم نیاز به استراحت ، سریع ، ایمن ، ماندگاری نسبتا بالا و از این قبیل موارد اشاره کنیم.

ماندگاری تزریق ژل

ماندگاری تزريق ژل ، بسته به پارامترهای بسیاری همانند نوع فراورده ، ناحیه درمان و از این قبیل موارد متفاوت می باشد ؛ اما لازم به ذکر است که دریافت نتایج دائمی از تزریق ژل ، نیازمند تکرار دفعات انجام آن است.

در صورتی که فرد تمایل به انجام تزریق مجدد نداشته باشد ، چین و چروک ها و حجم گونه و لب ها به تدریج به حالت اولیه خود بازمی گردند.

هزینه تزریق ژل

هزینه تزريق ژل ، در افراد پس از بررسی پارامترهای گوناگونی تعیین می گردد ، از این رو به افرادی که قصد آگاهی از هزینه این روش از جوانسازی پوست را دارند ، توصیه به مراجعه به متخصص پوست می گردد.