23 فوریه 2020
فوریه 23, 2020

جراحی زیبایی بینی رشت

0 دیدگاه

جراحی زیبایی بینی رشت

جراحی زیبایی بینی رشت : کسانی که دارای نقص در بینی خود هستند می توانند تحت عمل رینوپلاستی به رفع عیوب و ایرادات بینی خود بپردازند.

جراحی زیبایی بینی که از انواع عمل های بسیار محبوب در جامعه ما به شمار می روند بسته به خصوصیات موجود در بینی ، طبق دو تکنیک زیر انجام می پذیرد:

جراحی بینی گوشتی
جراحی بینی استخوانی
عمل جراحی بینی گوشتی برای بینی هایی که پوست ضخیم داشته و غضروف آن ها نازک است به کار گرفته می شود و عمل جراحی بینی استخوانی نیز مختص بینی هایی با پوست ظریف و غضروف مستحکم می باشد.

جراحی زیبایی بینی رشت

انواع مدل های جراحی زیبایی بینی
عمل رینوپلاستی ( Rhinoplasty ) طی سه مدل قابل اجرا است که در ادامه به تشریح آن ها خواهیم پرداخت:

مدل عمل بینی عروسکی
جراحی زیبایی بینی فانتزی ( عروسکی ) اغلب مورد توجه بانوان می باشد و در آن ، بینی شخص سربالا می شود. جراح بینی به منظور عمل رینوپلاستی به سبک عروسکی ، پل بینی بیمار را قوس زیاد داده و زاویه ای بین 100 تا 105 درجه بین نوک بینی و لب ایجاد می نماید.

مدل عمل بینی طبیعی
افرادی که تنها قصد رفع ایراد بینی خود را داشته و تمایلی به محسوس بودن جراحی بینی خود ندارند ، عمل زیبایی بینی خود را تحت سبک طبیعی درخواست می کنند. در این مدل ، پل بینی کاملا صاف است و معمولا زاویه لب و نوک بینی 90 تا 95 درجه می باشد.

مدل عمل بینی نیمه فانتزی
جراحی بینی نیمه فانتزی ترکیبی از دو مدل فوق می باشد به این صورت که پل بینی نه کاملا صاف و نه دارای قوس زیاد است و جراح بینی با ایجاد قوسی ملایم یک بینی زیبا برای فرد ایجاد می نماید. در این سبک ، زاویه لب با بینی عموما 95 تا 100 درجه می باشد.

عوارض جراحی بینی
از شایع ترین عوارضی که پس از عمل بینی به وجود می آید ، کبودی و ورم بعد از آن است که امری طبیعی و زودگذر می باشد اما چنانچه در انتخاب جراح خود به منظور انجام عمل رینوپلاستی دقت کافی را نداشته باشید این امکان وجود دارد که صدمات جبران ناپذیری به بینی شما وارد آید لذا قبل از اقدام برای جراحی زیبایی بینی ابتدا بهترین جراح بینی در شهر خود را بیابید.

هزینه جراحی زیبایی بینی رشت
برای کسب اطلاع از هزینه عمل رینوپلاستی در شهر رشت باید ابتدا به دنبال بهترین دکتر جراح بینی در شمال و در شهر رشت باشید ؛ سپس با مراجعه به مطب وی و انجام معاینات و بررسی های لازم ، قیمت نهایی عمل بینی به شما اعلام خواهد شد.